ثبت شکایت – انتقاد و پیشنهاد در مزرعه تجارت الکترونیک

اهمیت روزرسانی و پشتیبانی سایت. طراحی سایت - به روزرسانی سایت و پشتیبانی سایت توسط خود شما با بهترین کیفیت
اهمیت روزرسانی و پشتیبانی سایت
۱۳مرداد, ۱۳۹۷
یک پیشنهاد برای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در باره امنیت
پیشنهاد برای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
۲دی, ۱۳۹۷

ثبت شکایت – انتقاد و پیشنهاد درباره کلیه کالا و خدمات از طراحی سایت – هاستینگ تا بهینه سازی سایت و سئو در مزرعه تجارت الکترونیک

مزرعه تجارت الکترونیک خدمات مختلفی را از طراحی سایت – هاستینگ تا خدمات افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل (سئو) ارائه می دهد و طبعا در جستجوی بالاترین رضایت مشتریان گرامی می باشد. البته در این بین خدمات هاستینگ که از فناوری لایت اسپید و البته بهینه شده و ثبت دامین تنها به مشتریانی که سفارش طراحی سایت داده باشند ارائه می شود و دلیل آن حفظ کیفیت هاستینگ می باشد.

اما بدیهی است که ممکن است در ذهن مشتری دائمی ما یا بازدیدکننده پرسش هایی وجود داشته باشد که در این بین برخی از آنها برداشت وی بوده و یقینا برخی دیگر شاید نتیجه کوتاهی غیر عمد ما.

بنابراین وجود یک صفحه برای انتقاد پیشنهاد و ثبت شکایت در مزرعه تجارت الکترونیک به ما این امکان را می دهد چنانچه سوء تفاهمی برای مشتری گرامی وجود دارد رفع نموده و یا نسبت به کاستی احتمالی پاسخگو باشیم.

پس چنانچه هر پیشنهاد – انتقاد و یا شکایتی درباره کیفیت خدمات و کالا در مزرعه تجارت دارید لطفا از فرم پایین همین صفحه ارسال فرمایید و یقینا به ما کمک می کند تا در یک فرایند بهبود مستمر ضعفهای احتمالی را شناسائی کرده و در نتیجه کیفیت خدمات خود را افزایش دهیم.

با سپاس و احترام

مزرعه تجارت الکترونیک ایرانیان

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *