طراحی و پشتیبانی سایت خود را به هر کسی نسپارید!

بهترین سایت و بهترین طراح سایت با قیمت مناسب
۲۴اردیبهشت, ۱۳۹۷
قیمت هاست و دامین – دلار جهانگیری و تحریم
۴خرداد, ۱۳۹۷

طراحی و پشتیبانی سایت خود را به هر کسی نسپارید!  خودتان یک طراح سایت کاملا حرفه ی شوید.

داشتن یک وب سایت حرفه ای تنها به طراحی یکباره خلاصه نمی شود. در واقع مدتهاست که گوگل به سایتهای استاتیک (ایستا) که به روز نمی شوند و دارای قالب قدیمی هستند رتبه خاصی نمی دهد! به همین خاطر پشتیبانی و به روزرسانی سایت اهمیت بسیار زیادی در افزایش رتبه سایت شما دارد و در واقع شما حداقل به یک نفر نیاز دارید که این کار را بصورت دائمی انجام دهد.  اما پرسش مهم این است که این کار بسیار حساس و استراتژیک را دست چه کسی بسپاریم؟

به شرکتهای طراحی وب سایت که زنگ بزنید (چنانچه وقت داشته باشند) طبیعتا قیمتهای متفاوتی را به نسبت زمان به روزرسانی و محتواگذاری سایت از شما طلب می کنند.

استخدام یک نیروی تازه گزینه دیگری است. اما پرسش این است که چطور اعتماد کنیم و نتیجه یک انتخاب اشتباه چه می تواند باشد؟

اجازه بدهید از تجربه تلخ صاحبان کسب و کاری که در مشاوره سئو با من درد و دل کرده اند بگویم: یک آقای جوان به عنوان پشتیبان سایت وارد شرکت شده و سایتمان که رتبه خوبی داشت را بدست گرفت. پس از چند ۹ ماه رتبه سایت بسیار عالی شد. اما در کمال تعجب در عرض دو ماه رتبه سایت کم و کمتر شد و با انجام بررسی و تحقیق در کمال تاسف متوجه شدیم شرکت رقیب مخفیانه با طراح و پشتیبان سایت ما تماس گرفته و ….

یقینا شخصیت های حقیقی و حقوقی شریف زیادی وجود دارند که کار طراحی و پشتیبانی سایت را انجام می دهند ، اما حقیقت اینست که در هر قشر و صنفی انسان خوب و بد وجود دارد و وقتی سایت شما رتبه خیلی خوبی پیدا می کند  فروش شما افزایش می یابد و طبیعتا سهم بازار رقبا کاهش یافته و مورد حسادت رقبا واقع شده و از هر کاری برای ضربه زدن و کاهش فروش شما استفاده می کنند. و دقیقا به همین خاطر است که مطمئن و معتمد بودن فرد  که به ساختار طراحی و به روزرسانی سایت هم آشنا باشد اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند و بسیار مهم است که طراح و پشتیبان سایت شما یکی از اعضای خانواده شما باشد .

و در اینجاست که اهمیت و نقش مزرعه تجارت الکترونیک آشکار می شود. در واقع در بسته ماهیگیری یک سایت با ساختارهای کاملا حرفه ای که از پایه دارای ساختاربندی سئو است – دارای پشتیبانی و به روزرسانی دائمی و رایگان برای قالب و افزونه ها می باشد خدمت شما ارائه می شود. اما مهم تر از آن اینکه آموزش به روزرسانی سایت بصورت کاملا حرفه ای و البته با زبانی بسیار ساده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تنها کافی است فرد مورد اعتماد شما قادر به تایپ کردن و یا کار با نرم افزار تبدیل گفتار به تایپ را داشته باشد تا بهترین طراح و پشتیبان سایت ایران شود.

مورد مهم تر قیمت و کیفیت مناسب

کافی است به یک شرکت معتر خدمات سئو تماس بگیرید و قیمت طراحی سایت و هزینه سئو با امکانات مزرعه تجارت الکترونیک را بپرسید تا قیمت حداقل ۱۰-۱۵ میلیون تومانی فقط برای انجام خدمات سئو به شما بدهند! اما در مزرعه تجارت الکترونیک با کمترین بودجه بهترین قیمت را به نسبت کیفیت بسیار بالا دریافت خواهید نمود.

راهنمای سفارش بسته های طراحی سایت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *