تلگرام از دسترس خارج شد. فیلتر تلگرام یا مشکل در سرور تلگرام؟

تبلیغات تلگرام – اینستاگرام – فیسبوک یا وب سایت؟
22آوریل, 2018
مزرعه تجارت الکترونیک همیشه سبز شد. نصب پروتکل امنیتی SSL روی مزرعه تجارت الکترونیک ایرانیان - طراحی سایت حرفه ای و فروشگاه اینترنتی دارای SSL
مزرعه تجارت الکترونیک همیشه سبز شد
10می, 2018

تلگرام از دسترس خارج شد. فیلتر تلگرام یا مشکل در سرور تلگرام؟ هر دو نسخه تلگرام یعنی Telegram  و TelegramX قابل دسترسی نیستند.

چند لحظه قبل تلگرام برای کاربران ایرانی از دسترس خارج شد و طبق معمول شاید بازار خرید و فروش فیلترشکن داغ تر از گذشته شود. اما یک مشکل بزرگ وجود دارد و اینکه این بار تلگرام حتی با فیلترشکن ینز باز نمی شود!

در تستی که انجام شد هر دو نسخه تلگرام یعنی Telegram  و TelegramX قابل دسترسی نیستند.

تبلیغات تلگرام - اینستاگرام - فیسبوک یا وب سایت؟ چرا داشتن یک وب سایت بهتر از داشتن کانال و صفحه در شبکه های اجتماعی است؟

تبلیغات تلگرام – اینستاگرام – فیسبوک یا وب سایت؟ چرا داشتن یک وب سایت بهتر از داشتن کانال و صفحه در شبکه های اجتماعی است؟

در این باره نه دولت ایران و نه پاول دورف مدیر تلگرام توضیح خاصی ارائه نداده اند

تلگرام در بیشتر کشورها از جمله روسیه، عراق، ایران، آمریکا و انگلستان از کار افتاده و نه دولت ایران و نه پاول دورف مدیر تلگرام توضیح خاصی ارائه نداده اند.

خبر جدید درباره تلگرام

مدیر تلگرام در توئیت تازه ای از بابت مشکل تلگرام معذرت خواهی کرده و  اعلام کرد که مشکل از داغ شدن یکی از سرورهای تلگرام است که طی ساعات آینده حل خواهد شد.

و نه جز اینکه در تویئی اعلام کرده

تلگرام از دسترس خارج شد. فیلتر تلگرام یا مشکل در سرور تلگرام؟

تلگرام از دسترس خارج شد. فیلتر تلگرام یا مشکل در سرور تلگرام؟

و این احتمال را قوی می کند که مشکل از سرورهای تلگرام است و نه فیلترشدن آن که اگر دلیل عدم دسترسی فیلتر شدن توسط دولت باشد بعید است که دیگر باز شود! و این اصلا خبر خوبی نیست برای کسب و کارهای ایرانی که همه تمرکز خود را روی تلگرام قرار داده بودند.

تبلیغات تلگرام – اینستاگرام – فیسبوک یا وب سایت؟  چرا داشتن یک وب سایت بهتر از داشتن کانال و صفحه در شبکه های اجتماعی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *