پیشنهاد برای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

ثبت شکایت – انتقاد و پیشنهاد در مزرعه تجارت الکترونیک
25آگوست, 2018
پیشنهاد نام برای خنداننده شو برنامه خندوانه
پیشنهاد نام برای خنداننده شو برنامه خندوانه
24دسامبر, 2018

یک پیشنهاد برای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در باره امنیت اینترنت، فایروال ، ونیدوز ۱۰، آنتی ویروس، ترافیک داخلی و خارحی

جناب آقای محمدجواد آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات

بهتر از من به نقش نرم افزارهای امنیتی در افزایش امنیت اطلاعات سازمانها و عموم مردم آگاهی دارید. در این راستا یک پیشنهاد چند جانبه خدمت شما داشتم.

احتمالا بیشترین آمار استفاده از سیستم عامل در رایانه های ایرانیان ( سازمانهای دولتی، خصوصی و عموم مردم) ویندوز می باشد و متاسفانه امنیت سیستم عامل تاکنون چندان مورد توجه عملی قرار نگرفته است. بطوریکه گاه می بینم مردم و متاسفانه برخی سازمانها و نهادهای مالی هنوز از ویندوز ۷ استفاده می کنند و این یعنی جاده بهشت برای هکرها!

همچنین توجه نداشتن کافی به نصب و استفاده از نرم افزار آنتی ویروس و فایروال “به روز” درد مشترک ایرانیان در این دهکده دیجیتال می باشد.

در این راستا این پیشنهادها را خدمت شما داشتم.

۱- دستور به سازمان تنظیم مقررات برای اجرای ترافیک رایگان کلیه ISP ها برای هر نوع به روزرسانی ویندوز و انواع آنتی ویروس و فایروال معتبر خارجی یا دست کم تخفیف محاسبه بصورت ترافیک داخلی

۲- پیشنهاد طرحی به دولت به الرام استفاده کلیه سازمانهای دولتی از ویندوز ۱۰ که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند.

امیدوارم که این موضوع مهم زیر سایه سیاست و دشمنی با آمریکا نادیده گرفته نشود! که اگر معیار استاندارد و جهانی سود و زیان ملاک باشد، سود انجام این کار بیشتر برای ایرانیان است تا آمریکائی ها .


در واقع ایده دیگری برای افزایش امنیت در پرداختهای اینترنتی ایران داشتم که چنانچه این پیشنهاد مورد قبول واقع شد لطفا ایمیلی بفرمایید تا ارسال کنم.

با سپاس و احترام

مهدی محمدی دهقانی

کارشناس مدیریت بازرگانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Automattic\WooCommerce\Admin\get_current_screen() in /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/src/PageController.php:224 Stack trace: #0 /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/src/PageController.php(103): Automattic\WooCommerce\Admin\PageController->get_current_screen_id() #1 /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/src/PageController.php(201): Automattic\WooCommerce\Admin\PageController->determine_current_page() #2 /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/src/PageController.php(341): Automattic\WooCommerce\Admin\PageController->get_current_page() #3 /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller-functions.php(40): Automattic\WooCommerce\Admin\PageController->is_connected_page() #4 /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/src/Loader.php(349): wc_admin_is_connected_page() #5 / in /home2/indexhtt/www.ecomfarm.com/wp-content/plugins/woocommerce-admin/src/PageController.php on line 224
internal_server_error <![CDATA[وردپرس &rsaquo; خطا]]> 500