شامپو آلپسین و شامپو هد اند شولدرز – ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک

سفارش طراحی سایت – سئو – فروشگاه اینترنتی و رپرتاز خبری
7می, 2017
Iranian diaspora and online marketing
28می, 2017
ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک . تبلیغات و بازاریابی برای انواع شامپوهای گیاهی از شامپو موهای چرب تا موهای خشک . بهترین شامپو برای موهای چرب

ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک . تبلیغات و بازاریابی برای انواع شامپوهای گیاهی از شامپو موهای چرب تا موهای خشک . بهترین شامپو برای موهای چرب

شامپو ضد ریزش مو و شامپو ضد شوره – آلپسین – هد اندش لودرز  – ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک . تبلیغات و بازاریابی برای انواع شامپوهای گیاهی از شامپو موهای چرب تا موهای خشک . بهترین شامپو برای موهای چرب 

شامپو یکی از شوینده هاست که برای تمیزی و سلامت پوست و موی سر بسیار ضروری می باشد. انواع تولیدکنندگان شامپو در برندهای مختلف و از کشورهای مختلف شامپوی گیاهی و شیمیایی را برای انواع پوست و مو تولید و روانه بازار مصرف می کنند. اما به راستی بهترین شامپو کدام است؟

پاسخ پیش شماست. در واقع ابتدا باید ببینید پوست سر و موی شما از کدام نوع است؟ چرب؟ معمولی یا خشک و به نسبت آن شامپوی مناسب خود را انتخاب نمایید. و چنانچه ریزش موی شدید دارید بهتر است از شامپوهای گیاهی استفاده نمایید. البته ریزش مو در هر انسانی وجود دارد و با ریزش موهای قدیمی، موهای جدید جایگزین می شود. اما مورد مهم سرعت ریزش مو به نسبت رویش موی جدید می باشد که اگر نابرابر باشند کم پشتی و طاسی سر روی می دهد.

جدا از بحث آلودگی هوا و تغذیه و نقش آن بر روی ریزش موی سر، وراثت یکی از مهم ترین عوامل بر روی کیفیت موی افراد می باشد.

شامپو آلپسین و شامپو هد اند شولدرز

شامپو آلپسین و شامپو هد اند شولدرز دو شامپوی خارجی بسیار عالی برای موهای شما هستند. این دو شرکت انواع شامپو را به نسبت پوست و موی شما از موی خشک تا چرب  تولید می کنند. مخصوصا شامپو آلپسین که باعث جلوگیری از ریزش و رویش دوباره موهای شما می شود! شامپو هد اندشولدرز یک برند آمریکائی است که به عنوان شامپوی ضدشوره سر مشهور است و بر اساس نظر مشتریان یکی از بهترین ضد شوره ها در صنعت شامپو و لوازم بهداشتی می باشد.

راهنمای خرید شامپوی خارجی

من زمانی که در مالزی بودم از هد اند شولدرز استفاده می کردم، اما وقتی به ایران آمدم بدلیل وجود شامپوهای تقلبی حتی در مراکز معتبر! دیگر امکان خرید شامپوی اصل پیدا نشد. اما امروز هر دو شامپو را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه می کنم. نخوه مصرف همزمان این دو شامپو توسط من اینطور است که موهای من از نوع چرب می باشد. اول یکبار سرم را با شامپوی هد اند شولدرز شستشو می دهم ( دو دقیقه روی سرم می ماند و کمی ماساژ) و بعد بدنم را می شویم. و در پایان شامپوی آلپسین را روی سرم ریخته کمی ماساژ می دهم و می گذارم حداقل سه دقیقه روی موهایم بماند و ترکیب این دو کار موهایی بسیار خوش حالت به من داده.

در ایران شرکت تهران بوران واردکننده شامپوهای هد اند شولدرز می باشد. سایت شرکت هد اند شولدرز HeadandShoulders.com می باشد.

شامپو آلپسین alpecin تولید دکتر وولف و یک برند آلمانی می باشد.

DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG

Johanneswerkstraße 34-36
۳۳۶۱۱ Bielefeld
Germany

و در پایان به عنوان مصرف کننده هر دو شامپو یعنی آلپسین و هد اند شولدرز این قول را به شما می دهم که چنانچه محصول اصل را خریداری نمائید به شدت از خرید خود خشنود خواهید بود!

خرید اینترنتی شامپو آلپسین

همانطور که عرض کردم خرید شامپو اصل بسیار بسیار اهمیت دارد و در این راستا می توانید شامپوی اصل آلپسین را از بزرگترین فروشگاه ایران و خاورمیانه سفارش دهید. نگران پرداخت نباشید! می توانید پس از دریافت محصول درب منزل، هزینه آنرا بپردازید.

با کلیک روی دکمه بالا به صفحه فروشگاه وارد می شوید. کافی است نظر مشتریان و خریداران قبلی این محصول را ببینید!

بهترین شرکت تولید شامپو در ایران

شرکت نگین بهداشت آرین تولیدکننده شامپوی پرژک یکی از شرکت های ایرانی است که شامپو برای انواع موها از چرب تا موی خشک را تولید می کند. شامپو سیر پرژک یکی از بهترین محصولات این شرکت برای موهای چرب است که علاوه بر رفع چربی مو باعث کاهش و قطع ریزش مو می شود.

شامپوهای شرکت پرژک : شامپو انار پرژک | شامپو بابونه پرژک | شامپو سیر پرژک | شامپو بچه پرژک | شامپو خانواده پرژک | شامپو رزماری پرژک

سایت شرکت پرژک

parjak.com نشانی اینترنتی شرکت پرژک می باشد. در این راستا یک ایده تبلیغات و بازاریابی برای شرکت نگین بهداشت آرین تولیدکننده شامپوی پرژک ارسال شد که به شرح ذیل می باشد:

مدیریت محترم بخش تبلیغات و بازاریابی شرکت پرژک

جناب آقای رزاقی

با سلام

همانطور که می دانید یک گنج با همه ارزشهایش اگر شناخته نشود هیچ سودی برای خودش و دیگران ندارد و در واقع یک محصول با کیفیت نیز چنین است. من چند سالی است که شامپو سیر پرژک را استفاده می کنم.کیفیت خوبی دارد و از استفاده این محصول بسیار رضایت دارم و از این بابت ممنونم. در این راستا یک ایده تبلیغات و بازاریابی خدمت شما پیشنهاد می دهم که بصورت بسیار خلاصه خدمت شما ارائه می شود.

این تبلیغات بر پایه برندسازی احساسی که یکی از مهم ترین عوامل در افزایش انگیزش برای خرید  و مهم تر از آن وفاداری مشتریان به محصولات شرکت کارائی دارد.

  • مجموعه تبلیغات مبارک

این مجموعه تبلیغات بصورت اختصاصی برای برند پرژک بوده و در مناسبتهای ویژه و بصورت تاکید مکرر بصورت منظم پخش خواهند شد.

در هر یک از موارد ذیل می توان با یک تکه ویدئوی کوتاه مرتبط اثربخشی را افزایش داد.

ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک

ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک

 تبلیغ شامپو بچه:

قدم نو رسیده مبارک

شامپو بچه پرژک

تبلیغ برای نوروز:

سال نو مبارک

شامپو پرژک

چهارشنبه سوری:

چارشنبه سوریتون مبارک

شامپو فلفل پرژک

سیزده به در مبارک

یا

روز طبیعت مبارک

شامپو بابونه پرژک

پیشنهاد محصول جدید و تبلیغات مرتبط

شامپو خانواده:

ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک . تبلیغات و بازاریابی برای انواع شامپوهای گیاهی از شامپو موهای چرب تا موهای خشک . بهترین شامپو برای موهای چرب

ایده تبلیغات و بازاریابی برای شامپو پرژک . تبلیغات و بازاریابی برای انواع شامپوهای گیاهی از شامپو موهای چرب تا موهای خشک . بهترین شامپو برای موهای چرب

عروس و دامادای عزیز

پیوندتان مبارک

شامپو خانواده پرژک

شامپو فرش:

منزل نو مبارک

شامپو فرش پرژک

چنانچه این ایده برای شما مفید است لطفا با ایمیل من تماس حاصل فرمایید.

البته یک پیشنهاد بسیار خوب دیگر دارم که پس از این مورد خدمت شما عرض خواهم نمود.

بهتنری ایده برای تبلیغات – بازاریابی و برندسازی:

آیا شما در جستجوی یک تبلیغ اثربخش برای محصولات و خدمات خود هستید؟ تنها کافی است از فرم پایین همین صفحه تماس بگیرید.

درباره شرکت تولیدکننده شامپوهای پرژک:

شرکت نگین بهداشت آرین در سال ۱۳۸۱ با هدف تولید محصولات بهداشتی با توان رقابت کیفی با کالاهای نامدار خارجی و داخلی در بازارهای داخلی و بین المللی با حفظ حقوق مصرف کنندگان تاسیس گردید و پس از اخذ کلیه مجوزهای بهداشتی، صنعتی و استاندارد فعالیت خود را در زمینه تولید شامپوهای گیاهی نمود و با رعایت اصول مدیریت کیفیت (ISO 2000:2001)، بهره‌گیری از کادر فنی مجرب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام آزمایشات علمی اقدام به بررسی دقیق خواص عصاره‌های گیاهی در حفظ و نگهداری مو و پوست سر نمود و سرانجام موفق به ایجاد فرمولاسیون های منحصر به فرد گردید و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه خریداری شده از معتبرترین شرکتهای تولید کننده خارجی توفیق یافت تا شامپوهای گیاهی خود را با بالاترین کیفیت و با یگانه نام کاملا پارسی”پرژک” به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. لازم به توضیح است که انتخاب نام پرژک بهنوان تنها نام محصول شرکت نگین بهداشت آرین در جهت حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از سردرگمی آنان در انتخاب محصول بوده است چرا که این شرکت هرگز قصد انحراف اذهان مردم را به سمت و سوی کالاهای خارجی نداشته و از آنجا که از کیفیت محصولات خود مطمئن بوده نیازی به تعدد و تنوع نامگذاری برای محصولات خود نداشته و ندارد و مفتخر است که نام پرژک را در دیگر کشورهای جهان از زبان مصرف‌کنندگان می‌شنود.

مزرعه تجارت الکترونیک

www.EcomFarm.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *