طراحی وب سایت
29جولای, 2018
ثبت شکایت – انتقاد و پیشنهاد در مزرعه تجارت الکترونیک
25آگوست, 2018

اهمیت روزرسانی و پشتیبانی سایت. طراحی سایت – به روزرسانی سایت و پشتیبانی سایت توسط خود شما با بهترین کیفیت

بازارها چنان با سرعت به پیش می روند که اگر می خواهید حتی در بازار محلی نیز حضوری بلند مدت داشته و سهم بازار بیشتری را از آن خود کنید باید با تغییرات همگام باشید و یکی از این تغییرات بسیار پر سرعت، بهبود عملکرد و کارائی وب سایتهاست که نیاز به پشتیبانی و به روزرسانی دارد.

سپردن کار پشتیبانی و به روزرسانی وب سایت به شخص سوم مانند شرکتها یا افراد دو مشکل دارد:

 • مشکل خطر امنیتی و فروش احتمالی اسرار سایت و شرکت شما به رقبا
 • هزینه و دستمزد پشتیبان سایت در بلندمدت

اما آیا می دانید خودتان می توانید یک پشتیبان حرفه ای برای وب سایت شخصی / اداری و تجاری و فروشگاه اینترنتی خود باشید؟

اهمیت روزرسانی و پشتیبانی سایت. طراحی سایت - به روزرسانی سایت و پشتیبانی سایت توسط خود شما با بهترین کیفیت

اهمیت روزرسانی و پشتیبانی سایت. طراحی سایت – به روزرسانی سایت و پشتیبانی سایت توسط خود شما با بهترین کیفیت

مزرعه تجارت الکترونیک در ابتدا با وردپرس یک سایت کاملا حرفه ای با نیازهای شما طراحی و پیاده سازی می کند که بصورت رایگان قابلیت به روزرسانی قالب و افزونه ها را دارد. سپس اموز شکامل به روزرسانی سایت با رعایت استانداردهای روز دنیا در  زمینه سئو و بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه سایت در گوگل به شما ارائه می شود و در نهایت پشتیبانی یکساله و پاسخ به ۱۰۰ سوال شما بصورت رایگان.

طراحی وب سایت با وردپرس

با وردپرس تقریبا می توانید هر وب سایت طراحی کرده و مهم تر از آن به روزرسانی و پشتیبانی کنید.

بخشی از قابلیتهای وردپرس

 • پیاده‌سازی وبلاگ یا سایت‌های شخصی
 • پیاده‌سازی وب سایت‌های خبری-اطلاع‌رسانی
 • پیاده‌سازی وب سایت‌های عکاسی
 • پیاده‌سازی وب سایت‌های معرفی مشاغل
 • پیاده‌سازی فروشگاه‌های آنلاین
 • راه اندازی سایت‌های اجتماعی و انجمن ها
 • سایت‌های دانشگاهی

چرا وردپرس بهترین انتخاب است؟

وردپرس رایگان است.

وردپرس اوپن سورس است و این یعنی هر لحظه از تمام دنیا بهترین متخصصان قابلیت اشکال زدائی این سیستم مدیریت محتوا را دارند

 

 • کاهش هزینه: علاوه بر راه اندازی کم هزینه سایت، دیگر نیازی نیست که برای هر تغییری که می خواهید در سایت انجام دهید، به شرکت طراح سایت خود مراجعه کنید. وردپرس این امکان را به شما می دهد که هر زمان خواستید، تغییرات خود را درون سایت ایجاد کنید، مطالب جدید در سایت منتشر کنید، کاربران خود را مدیریت کنید، به نظرات رسیدگی کنید و … .
 • ظاهر زیبا: در سطح اینترنت هزاران قالب مخصوص وردپرس وجود دارد که شما می‌توانید انتخاب کنید و روی سایت خود پیاده‌سازی کنید. اما وردپرس امکان اینکه قالب سفارشی خود را طراحی و استفاده کنید را نیز دارد.
 • مدیریت آسان: شما به راحتی می‌توان سایت خود را در هر جا که هستید، چه با کامپیوتر و چه با موبایل، مدیریت کنید و نیازی به هیچ گونه برنامه جانبی ندارید.
 • ارتباط با شبکه‌های اجتماعی: وردپرس و افزونه‌های جانبی آن به شما این امکان را می‌دهند که به صورت خودکار سایت خود را به شبکه‌های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیسبوک و یوتیوب متصل کرده و مشتریان خود را از تغییرات سایت خود باخبر سازید.
 • سئو عالی: وردپرس به صورت استاندارد کد نویسی شده‌است تا سئو سایت شما را هر چه بیشتر بهبود ببخشد تا در نتایج گوگل بهترین جایگاه را داشته باشید. البته سئو فقط به سیستم مدیریت محتوای انتخابی شما محدود نمی شود و موارد زیاد دیگری نیز در این بخش سهیم هستند.
 • بروزرسانی رایگان: وردپرس یکی سیستم مدیریت محتوای کاملاً رایگان است و بسیار در به روزرسانی و رفع مشکلات احتمالی فعال است. شما می‌توانید تمام این به روز رسانی‌ها را به صورت رایگان دریافت و با یک کلیک نصب کنید!
 • امنیت: وردپرس از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. اما به دلیل اینکه امنیت یک مسئله نسبی است و هیچ وقت صد در صد نخواهد بود، وردپرس هر روز مشکلات وردپرس را بررسی می‌کند و در به روز رسانی‌ها رفع می‌کند. علاوه بر تیم وردپرس، برنامه‌نویس‌های زیادی در جهان هستند که روی امنیت وردپرس کار می‌کنند. علاوه بر اینکه وردپرس به خودی خود تا حد زیادی ایمن است، افزونه‌هایی برای ایمن تر کردن سایت نیز وجود دارد تا سایت خود را امن تر کنید.
 • انعطاف‌پذیری وردپرس: وردپرس، یکی از منعطف‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوای جهان است که افراد خواهند توانست آن را برای کاربری دلخواه خود ویرایش کنند. همچنین وردپرس دارای هزاران افزونه وردپرس است که از طریق آن‌ها می‌توانید انواع امکانات را به سایت خود اضافه کنید.

نگارش‌های تعمیراتی و امنیتی

نگارش ۴٫۹٫۸ ۴۶ ایراد را برطرف کرده است.برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۷ چند مسئله امنیتی و ۱۷ ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۶ ۱۸ ایراد را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۵ چند مسئله امنیتی و ۲۸ ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۴ ۱ ایراد را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۳ ۳۴ ایراد را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۲ چند مسئله امنیتی و ۲۲ ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

نگارش ۴٫۹٫۱ چند مسئله امنیتی و ۱۱ ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

 

برخی تغییرات جدید در سیستم مدیریت محتوای وردپرس

– پیش‌طراحی و زمانبندی سفارشی‌سازی‌های طرح سایت

بله، آن را درست می‌خوانید. درست مانند اینکه شما می‌توانید نوشته‌ها را پیش‌نویس و تجدید نظر کنید و آنها را در تاریخ و زمان انتخابی‌تان برای قرارگیری در سایت، زمانبندی کنید، اکنون می‌توانید با طرح سایت خود و زمانبندی تغییرات طراحی، جادو کنید.

 

– همکاری با پیوندهای پیش‌نمایش طراحی

نیاز به دریافت بازخورد در مورد تغییرات طراحی سایت پیشنهادشده دارید؟ وردپرس ۴٫۹ به شما یک پیوند پیش‌نمایش می‌دهد که می‌توانید به تیم و مشتریان‌تان ارسال کنید تا بتوانید بازخورد دریافت کنید و قبل از زمانبندی تغییرات برای اعمال در سایت، آنها را ادغام کنید. می‌توانیم بگیم همکاری++؟

 

– قفل کردن طراحی برای محافظت از تغییرات شما

تا به حال با یک سناریو مواجه شده‌اید که دو طراح در یک پروژه قرار می‌گیرند و طراح A تغییرات زیبای طراح B را رونویسی می‌کند؟ ویژگی قفل طراحی وردپرس ۴٫۹ (همانند قفل کردن نوشته) طراحی پیش‌نویس‌تان را محافظت می‌کند بنابراین هیچ کس نمی‌تواند در آن تغییر ایجاد کند یا تمام کار سخت شما را حذف کند.

 

– یک درخواست برای حفاظت از کار شما

قبل از اینکه طرح پیش‌نویس جدید خود را ذخیره نمایید، از میز خود، دوری کردید؟ نترسید، هنگامی که بازگردید، وردپرس ۴.۹ با احترام از شما پرسش می‌کند که آیا مایل به ذخیره تغییرات ذخیره نشده می‌باشید یا خیر.

 

بهبود کدنویسی

– برجسته‌کردن (رنگی‌کردن) گرامر و بررسی خطا؟ بله، لطفا!

شما یک مشکل نمایش دارید اما نمیتوان دقیقاً مشخص کرد که چه چیزی در CSS‌ی که با علاقه نوشتید، اشتباه است. با برجسته‌نمایی گرامر و بررسی خطا برای ویرایش CSS و ابزارک HTML سفارشی معرفی شده در وردپرس ۴٫۸٫۱، شما به سرعت خطاهای کد را دقیق مشخص خواهید کرد. به طور عملی تضمین شده است که به شما کمک می‌کند تا ساده‌تر کد خود را پیمایش نمایید و به سرعت خطاهای کد را برطرف نمایید.

 

– جعبه شن (Sandbox) برای ایمنی

صفحه سفید وحشتناک. هنگامی که بر روی کد قالب‌ها و افزونه‌ها کار می‌کنید، از آن اجتناب خواهید کرد، زیرا وردپرس ۴.۹، در مورد ذخیره یک خطا به شما هشدار خواهد داد. در شب بهتر خواهید خوابید.

 

 

– هشدار: خطر بالقوه در پیش رو است!

هنگامی که شما پوسته‌ها و افزونه‌ها را به صورت مستقیم ویرایش می‌کنید، وردپرس ۴.۹، با احترام، به شما هشدار می‌دهد که این تمرین خطرناکی است. توصیه می‌کند که شما از فایل‌هایتان قبل از ذخیره، پشتیبان تهیه نمایید، بنابراین آنها توسط بروزرسانی بعدی، رونویسی نمی‌شوند. مسیر امن را دنبال کنید: آینده شما از شما سپاسگذار خواهد بود. گروه و مشتریان شما سپاسگذار خواهند بود.

 

بروزرسانی بیشتر برای ابزارک‌ها

– ابزارک گالری جدید

یک افزایش بهبود در تغییرات رسانه در وردپرس ۴٫۸ اضافه شده است، می‌توانید هم‌اکنون یک گالری از طریق ابزارک اضافه نمایید. بله!

 

– دکمه را فشار دهید، افزودن چندرسانه

می‌خواهید رسانه را به ابزارک متن خود اضافه نمایید؟ با دکمه «افزودن رسانه» ساده اما مفید ما، تصاویر، ویدئو، و صداها را به صورت مستقیم درداخل ابزارک، در امتداد متن‌تان، قرار دهید.

 

ارتقاء وب سایت

– قابلیت تعویض قالب قابل اعتماد تر

هنگامی که شما پوسته‌ها را تعویض می‌کنید، گاهی اوقات ابزارک‌ها فکر می‌کنند که می‌توانند به مکان دیگری منتقل شوند. بهبودها در وردپرس ۴.۹، مکان‌گذاری ابزارک‌ها و منوهای مداوم‌تری را در هنگامی که تصمیم می‌گیرید که زمان پوسته جدید فرا رسیده است، ارائه می‌کنند.

 

– دستورالعمل‌های بهتر فهرست = سردرگمی کمتر

آیا شما با مراحل ایجاد یک منوی جدید، سردرگم شده‌اید؟ شاید دیگر نه! ما تجربه کاربری برای فرآیند ایجاد منوی راحت هموار کردیم. نسخه بروزرسانی‌شده جدید، شما را راهنمایی خواهد کرد.

 

کمک به 🤝 گوتنبرگ

وردپرس در حال کار بر روی یک راه جدید برای ایجاد و کنترل محتوای شما است و ما علاقه به داشتن کمک شما هستیم. تمایل دارید تا یک بررسی کننده اولیه باشید یا درگیر پروژه گوتنبرگ شوید؟ در گیت‌هاب همکاری کنید.

 

مزرعه تجارت الکترونیک ایرانیان

www.EcomFarm.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *