تخفیف بهترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بهترین سایت های نیازمندی و آگهی اینترنتی
29آوریل, 2017
سفارش طراحی سایت – سئو – فروشگاه اینترنتی و رپرتاز خبری
7می, 2017

تخفیف بهترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو با رپرتاژ خبری در سایت نیازمندیهای اینترنتی محلی و سراسری

خدمات سئو مانند هر شغل دیگر دارای اسرار مخصوص به خود است و هر کارشناس سئو طبعا اسرار خاص خود را دارد. اما بطور کلی دو مورد کلی و پایه ای در سئو وجود دارد:

سئوی داخلی و سئوی خارجی

سئوی داخلی مجموعه روش های بهینه سازی داخل سایت می باشد که بک لینک داخلی یکی از مهم ترین آنها می باشد. چنانچه سئوی داخلی سایت شما به خوبی انجام نشده باشد اثربخشی سئوی خارجی نیز در کمترین حالت خواهد بود! چنانچه شما شما کار طراحی سایت خود را به مزرعه تجارت الکترونیک سپرده باشید از نظر سئوی داخلی مشکلی نخواهید داشت.

اما نکته مهم دیگر همانطور که گفته شد سئوی خارجی می باشد.

اهمیت رپرتاژ خبری

یکی از مهم ترین عوامل رتبه بندی سایت توسط گوگل میزان بک لینک واقعی از سایتهای مختلف می باشد. برای مثال لطفا در گوگل کلمه کلیدی ” بانک اطلاعات بیمارستان” را جستجو کنید تا یک رپرتاز خبری در سایت www.FutureFarmOnline.com را در صفحه اول گوگل ببینید!

لیست سایتهایی که می توانید رپرتاژ خبری سفارش دهید.

www.FutuerFarmOnline.com  | www.Mah22.com | www.Sakhteman.Website  | www.Rava.bet   | http://agahi.tehran.bz

قیمت رپرتاژ خبری بسته به اینکه متن را شما بنویسید یا توسط من نوشته شود تفاوت دارد.

چنانچه طراحی سایت شما توسط مزرعه تجارت الکترونیک طراحی شده باشد، برای همه سایتهای بالا ( فقط یک سرویس) می توانید از ۵۰ درصد تخفیف ویژه استفاده کنید.

چنانچه سایت شما توسط مزرعه تجارت الکترونیک طراحی نشده باشد، مشکلی ندارد و می توانید سفارش خود را البته بدون تخفیف ارسال فرمایید.

مزرعه تجارت الکترونیک

بهترین تخفیف ها برای دریافت خدمات طراحی سایت و سرویس سئو در سایت تخفیفی جیب کیف

www.JibKif.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *