قوانین و مقررات طراحی سایت و سئو در مزرعه تجارت ایرانیان

قوانین و مقررات طراحی سایت و سئو در مزرعه تجارت ایرانیان برای سفارش طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای گوگل – رپورتاژ خبری – پشتیبانی سایت – هاست و دامین

هر کسی تعریفی از حق دارد و این تعاریف دلخواه که طبیعتا در راستای منافع هر فرد است ممکن است تضاد منافع ایجاد نماید و در این جاست که قانون تکلیف را برای هر دو طرف مشخص می نماید. در این راستا مزرعه تجارت الکترونیک نیز قوانین خاصی را دارد که رعایت آن بر خود ما به عنوان پیمانکار و کارفرما لارم می باشد.

قوانین هزینه طراحی سایت و سئو در مزرعه تجارت الکترونیک ایرانیان

قوانین طراحی ماهی بزرگ

 • طراحی بسته ماهی بزرگ در حال حاضر ۵۰۰ هزار تومان می باشد که برای شروع کار پیش پرداخت ۱۰۰ هزار تومانی می دهید که شامل ثبت یک دامین .ir 5 ساله – هاست برای سال اول و طراحی مقدماتی می باشد که پس از رضایت از طرح اولیه سایت شما کامل شده و باقیمانده را که ۴۰۰ هزار تومان می باشد پرداخت می نمائید.
 • لطفا توجه داشته باشید که پیش پرداخت شما قابل بازگشت نیست. پس لطفا در انتخاب خود و اطمینان از سفارش سایت نسبت به هزینه اعلام شده دقت فرمائید.
 • لطفا حتما دقت داشته باشید که بدلیل انجام بهترین روش سئوی اختصاصی امکان انتقال هاست – امکان دسترسی به ادمین و مدیریت هاست وجود ندارد!

قوانین طراحی سایت و سئوی برای بسته ماهیگیری

هزینه طراحی و پیاده سازی و سئوی این بسته ۵ میلیون تومان و در صورت نیاز به فروشگاه انلاین ۷ میلیون تومان می باشد که با پیش پرداخت ۵۰۰ هزار تومان در لیست دوره قرار خواهید گرفت. لطفا توجه داشته باشید که پس از تکمیل ظرفیت ( حداقل ۱۰ نفر) دوره یکساله شروع خواهد شد.

– چنانچه دوره به هر دلیلی توسط ما کنسل شود مبلغ پیش پرداخت بصورت کامل به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

– هزینه طراحی سایت ایرانیان خارج کشور به دلار می باشد که می توانید از اینجا سفارش دهید.

 • چنانچه ایرانیان خارج کشور سفارش طراحی سایت چندزبانه دهند، هزینه طراحی زبانهای اول به بعد با ۴۰ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.
 • بمنظور حمایت از صادرات کالاهای ایرانی، هزینه طراحی سایت چند زبانه تولیدکنندگان ایرانی (نه دلال، واسطه یا واردکننده)  به ریال و با ۴۰ درصد تخفیف برای زبان اول به بعد محاسبه خواهد شد.

 

تفاوت بسته طراحی سایت ماهی بزرگ و ماهیگیری

قوانین به روزرسانی

 • کیفیت سئوی هر دو بسته یکسال و کاملا حرفه ای می باشد. اما در بسته ماهی بزرگ امکان ارائه اطلاعات دسترسی به مدیریت سایت یا هاست ممکن نیست. امکان به روزرسانی رایگان وجود ندارد و برای ایجاد صفحه یا ویرایش که تنها توسط ما انجام می شود باید هزینه مشخص شده را پرداخت فرمائید.
 • سورس کلیه محتوای سایت از عکس تا دیتابیس برای بسته ماهیگیری قابل بک آپ گیری یا انتقال به هر سرویس دهنده هاستینگ داخلی و خارجی می باشد.
 • مزرعه تجارت الکترونیک مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ناشی از کیفیت هاستینگ های دیگر و یا مشکلات ناشی از دستکاری غیرحرفه ای ندارد.
 • کلیه قالب و افزونه های نصب شده در بسته ماهیگیری بصورت رایگان و دائمی به روزرسانی شده و لینک دانلود به همراه آموزش کامل به روزرسانی در اختیار کلیه مشتریان قدیمی و جدید قرار خواهد گرفت.
 • مزرعه تجارت الکترونیک مسئولیت انتقال به هاست یا سرور دیگر را ندارد.

 

 

قوانین کپی رایت

 • کلیه کارفرمایان محترم توجه داشته باشند که لینک سایت های مزرعه تجارت الکترونیک در انتهای سایتی که برای شما ایجاد می شود قرار داده خواهد شد و شما نمی توانید حتی در صورت انتقال هاست آنرا حذف یا تغییر دهید.
 • در صورت حذف کپی رایت شما و کلیه سایتهای زیرمجموعه شما که توسط مزرعه تجارت الکترونیک طراحی شده است از چتر پشتیبانی و به روزرسانی رایگان و غیررایگان حذف می شود. به بیان دیگر هیچگونه سرویس رایگان و غیر رایگان به شما ارائه نخواهد شد.

 

 

 

قوانین و مقررات مربوط به حق انحصاری روش طراحی و سئوی مزرعه تجارت الکترونیک

هر سئوکاری روش اختصاصی خود را در بهینه سازی سایت دارد و در اینجاست که تفاوت و مرز بین یک سئوکار خوب و سئوکاری که از روش های تقلب استفاده می کند مشخص می شود. در این راستا مزرعه تجارت الکترونیک در تمامی بسته های طراحی و سئوی خود این حق را دارد که در قرارداد ذکر نماید که امکان دسترسی به بخش ادمین و پنل هاست وجود دارد یا ندارد  و بدیهی است امکان دسترسی به پنل مدریت سایت و هاست به این معنی است که تنها روشهای معمولی سئو بر روی سایت شما اجرا می شود نه روش های اختصاصی مزرعه تجارت الکترونیک