Yes. We can help your business

 
home_creative2_offer1

راهنمای سفارش طراحی سایت - سئو - رپرتاژ خبری


یک سایت حرفه ای با سرویس سئوی کامل و قابل توسعه

انتخاب یک طراح سایت حرفه ای مهم ترین گام شروع تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی می باشد. برای انتخاب درست باید اطلاعات درست داشت. به بیان ساده اینکه به پراید و بنز هر دو ماشین می گوئیم!

پس طبیعتا در بازار طراحی سایت با قیمت ارزانتر هم وجود دارد. اما ویژگی بارز بسته های طراحی سایت در مزرعه تجارت الکترونیک چیست؟


دارا بودن زیرساخت های حرفه ای، ویژگی بارز بسته های طراحی سایت مزرعه تجارت الکترونیک می باشد. به این معنی که فعلا می توانید یک مغازه اینترنتی یک طبقه داشته باشید و در آینده روی آن 20 طبقه مرکز خرید بنا کنید، بدون آنکه نیاز به خراب کردن و فونداسیون بندی مغازه فعلی باشد!
شاید اهمیت این ویژگی را از افرادی لمس کنند که بارها و بارها هزینه طراحی سایت ارزان داده اند اما به هدف دلخواه خود نرسیده اند!

در مزرعه تجارت الکترونیک ایرانیان ما دو بسته ویژه طراحی سایت را خدمت شما ارائه می دهیم:


طراحی سایت - 500 هزار تومان

طراحی سایت تجاری - 5 میلیون تومان


در هر دو بسته این موارد وجود دارند: دامین (نام وب سایت ) + طراحی کلی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس شامل صفحه اول + صفحه درباره ما + صفحه نمونه کار + صفحه محصول یا سرویس + صفحه تماس با ما + نقشه سایت + قالب ریسپانسیو + به روزرسانی یکساله + سئوی حرفه ای نقره ای و طلایی برای تمام صفحات
اما چنانچه بیش از 20 پروژه انجام شده (نمونه کار) دارید و سرعت رشد بیشتر می خواهید پیشنهاد می کنیم بسته سرویس طراحی سایت طلائی را انتخاب نمایید.

سرویس های جانبی

چنانچه نیاز به فروشگاه اینترنتی با قابلیت افزودن محصول و درگاه پرداخت اینترنتی دارید هزینه اضافه تر 2 میلیون تومانی دارد.

صفحات اضافه

در بسته نقره ای یا طلایی همه نمونه کارهای شما در صفحه نمونه کار قرار می گیرد، اما چنانچه بازدیدکننده بیشتری می خواهید می توانید برای هر نمونه کار یک صفحه جداگانه سفارش دهید. همچنین محتوای اثربخش یکی دیگر از روشهای افزایش ترافیک سایت و جذب مشتری می باشد که می توانید به نسبت بودجه خود یکباره یا به مرور زمان سفارش محتوانویسی در سایتتان را بدهید. (این مقاله را بخوانید: اهمیت محتوانویسی اثربخش)
چطور سفارش دهم؟

در ابتدا به بخش سفارش می روید تا هزینه نهایی بسته طراحی شما مشخص شود. پس از آن پیش پرداخت 500 هزارتومانی پرداخت می کنید تا دامین (نام سایت) ثبت شده و هاست ( فضای سایت) به آن اختصاص داده شود که پس از آماده شدن دامین و هاست باقیمانده مبلغ قرارداد را پرداخت می کنید تا ادامه کار انجام شود .

ورود به صفحه سفارش


چنانچه می خواهید با اطمینان و اعتماد سفارش دهید پیشنهاد می کنم
صفحه درباره ما را بخوانید.

سایت مشتری ساز با بازاریابی و بازارسازی اینترنتی

یک سایت حرفه ای با توجه به بودجه تو با قابلیت به روزرسانی

سئو

سرویس طراحی سایت ما شامل سئو نیز می شود.

1طراحی سایت و سئو
سیسیسیس
2ویژگی انحصاری خدمات طراحی سایت مزرعه تجارت الکترونیک
سرویس سئوی حرفه ای و کامل + طراحی سایت با قابلیت توسعه به نسبت رشد کسب و کار شما برای مثال در بسته تعریف شده شما می توانید نمونه کارهای انجام شده و یا سرویس و محصولات خود را در یک صفحه سفارش دهید.

یک شروع خوب با یک انتخاب خوبورود به صفحه سفارش